#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Головні новини
Ірпінь

«Перемога Пальчевського» презентувала команду в Ірпені, Бучі та Гостомелі

27.08.2020 0 Гапон Юлія 000

Фото з Facebook-сторінки «Перемоги Пальчевського»

Координатором волонтерського штабу «Перемоги Пальчевського» в Ірпені стала Олена Валентинівна Репйова, у Бучі — Ірина Федорівна Матяшенко, в Гостомелі — Євген Васильович Коваль.

Зліва направо: Євген Коваль, Андрій Пальчевський, Ірина Матяшенко, Олена Репйова

Сьогодні, 27 серпня, голова партії «Перемога Пальчевського» поспілкувався з жителями Ірпеня та навколишніх населених пунктів в ірпінському парку «Дубки», та представив їм волонтерів, які працюватимуть в Ірпені, Бучі і Гостомелі.

Фото з Facebook-сторінки «Перемоги Пальчевського»

Також цього дня в Ірпені Андрій Пальчевський відкрив волонтерський штаб партії та завітав у Бучу до офісу інформаційної агенції «Погляд».

Отже, наразі координатор волонтерського штабу в Ірпені — Олена Валентинівна Репйова, у Бучі — Ірина Федорівна Матяшенко, а в Гостомелі — Євген Васильович Коваль.

Фото ІА «Погляд»

Волонтерський осередок партії відкрили в Ірпені на вул. Соборній, 185/1. Тут жителі регіону можуть поспілкуватися з волонтерами та отримати роз'яснення стосовно місцевих виборів, які відбудуться цієї осені.

Фото ІА «Погляд»

«Ми радо чекаємо на відвідувачів та запрошуємо долучатися до нашої команди», - закликає координатор ірпінського волонтерського штабу Олена Репйова.

До офісу «Перемоги Пальчевського» можуть завітати всі охочі. Приймальня працює у будні дні з 09:00 до 18:00 за адресою: м. Ірпінь, вул. Соборна, 185/1, тел.: 0987310000.

Фото ІА «Погляд»