«Перемога Пальчевського» презентувала команду в Ірпені, Бучі та Гостомелі
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/118560939_142805124172582_3032985648804262202_n.jpg)
Координатором волонтерського штабу «Перемоги Пальчевського» в Ірпені стала Олена Валентинівна Репйова, у Бучі — Ірина Федорівна Матяшенко, в Гостомелі — Євген Васильович Коваль.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/D506637-2000x1333.jpg)
Сьогодні, 27 серпня, голова партії «Перемога Пальчевського» поспілкувався з жителями Ірпеня та навколишніх населених пунктів в ірпінському парку «Дубки», та представив їм волонтерів, які працюватимуть в Ірпені, Бучі і Гостомелі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/118652182_142804947505933_1946466280615521984_n.jpg)
Також цього дня в Ірпені Андрій Пальчевський відкрив волонтерський штаб партії та завітав у Бучу до офісу інформаційної агенції «Погляд».
Отже, наразі координатор волонтерського штабу в Ірпені — Олена Валентинівна Репйова, у Бучі — Ірина Федорівна Матяшенко, а в Гостомелі — Євген Васильович Коваль.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/photo_2020-08-27_12-16-46.jpg)
Волонтерський осередок партії відкрили в Ірпені на вул. Соборній, 185/1. Тут жителі регіону можуть поспілкуватися з волонтерами та отримати роз'яснення стосовно місцевих виборів, які відбудуться цієї осені.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/photo_2020-08-27_12-16-43.jpg)
«Ми радо чекаємо на відвідувачів та запрошуємо долучатися до нашої команди», - закликає координатор ірпінського волонтерського штабу Олена Репйова.
До офісу «Перемоги Пальчевського» можуть завітати всі охочі. Приймальня працює у будні дні з 09:00 до 18:00 за адресою: м. Ірпінь, вул. Соборна, 185/1, тел.: 0987310000.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/photo_2020-08-27_12-16-39.jpg)