Перелік ресурсів, які допоможуть працювати вдома
В умовах спалаху COVID-19 багато організацій у всьому світі перейшли на дистанційну роботу, тому Український Жіночий Фонд підготував перелік ресурсів, які допоможуть працювати та комунікувати.
? https://zoom.us/
Чудовий сервіс для проведення інтернет-конференцій, вебінарів та онлайн-навчання. Інтерфейс є як і англійською, так і російською. Безкоштовна версія підтримує участь у конференції до 100 осіб, а тривалість зустрічі має бути до 40 хв. При цьому доступні відео та аудіозв’язок, трансляція із екрану, чат. Потребує реєстрації.
? https://meet.jit.si/
Не потребує реєстрації. Можна організовувати конференції та вебінари із функцією трансляція із екрану, а також інтегрувати із ютуб-каналом. Також є можливість участі модератора, який надає доступ спікерам, відключає їх або й видаляє із трансляції. Однак, якщо у вебінарі беруть участь багато спікерів, якість зв’язку помітно погіршується.
? https://whereby.com/
Потребує реєстрації. Інтерфейс лише англійською. В безкоштовній версії у трансляції може взяти участь до 4 осіб. Є можливість інтеграції з ютуб-каналом.
? https://www.loomio.org/
Сервіс, який допомагає обговорювати ідеї й приймати рішення. Є можливість проводити голосування за рішення, обгрунтовувати їх тощо. Також його можна інтегрувати із корпоративним месенджером https://slack.com/
? https://hangouts.google.com/
Безкоштовний додаток Google+ Він дозволяє запросити на відеозустріч до 25 осіб, а в чат до 150.
? https://prezi.com/
Ресурс для створення інтерактивних презентацій. Є можливість запросити до 30 осіб слідкувати за створенням презентації в он-лайн режимі. Поширювати презентацію можна за посиланням або завантажити у форматі PDF.
Ілюстративний матеріал із відкритих джерел