Новини
Чорнобиль
Дати

Пам'ять про ЧАЕС: оголошено конкурс з пошуку світлин про катастрофу


ЧАЕС оголосила конкурс про пошук фотографій, які були зняті на території станції, у місті Прип'ять, чи будь-де у рамках нинішньої зони відчуження у 1986 році.

З нагоди 35- ої річниці з моменту найбільшої катастрофи в історії людства, адміністрація та персонал ЧАЕС оголосило масштабну акцію з пошуку фотографій, на яких зображені колись живі місця, які зараз знаходяться у зоні відчуження. Проєктом ініціатори прагнуть не допустити забуття цієї важливої дати та її уроків.

Державного агентства України з управління зоною відчуження

Це може бути звичайне фото з вулиць Прип'яті, випадковий кадр Чорнобильської АЕС, хроніка евакуації, чи будь-яке інше фото, яке б розповіло частину історії 1986'го. Якщо ви маєте подібні фото і хотіли б ними поділитися:

1. Цифрові (скановані) фотографії надсилайте на адресу medved_v@chnpp.gov.ua

2. Паперові фото та проявлені плівки надсилайте на поштову адресу: а/с 11, місто Славутич Київської області, 07101, з поміткою «Для ВМСІ».

Державного агентства України з управління зоною відчуження

"Надіслані вами фото та плівки будуть обов'язково повернуті за вказаними адресами після скануванн. Адміністрація та персонал ЧАЕС поважає авторське право та ваші емоції до надісланих фотографій, тож будемо раді дізнатися, кому належать фото, хто на них зображений та, можливо, почути історію, яку криє у собі кожен знятий кадр. Усі фото будуть занесені в архів Чорнобильської АЕС та опубліковані на сайті станції, а також у її соціальних мережах з обов’язковим зазначенням авторства", - йдеться у дописі Державного агентства України з управління зоною відчуження.

Щоб дізнатися більш детальну інформацію, телефонуйте у робочий час за телефонами

(04593) 42254, 43580 або надсилайте свої питання на адресу medved_v@chnpp.gov.ua

Раніше «Погляд» повіомляв про те, що 19 лютого у Києві офіційно представили бренд та логотип Чорнобильської зони відчуження.

Нагадаємо, Чорнобильську зону офіційно відкрили для тризму кілька років тому. До слова, наприкінці 2020-го Чорнобильський заповідник внесли до світової бази природоохоронних територій.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube