Новини
Суспільство
Україна-суспільство

Освітній серіал розкаже про фінансову грамотність


Веб-серіал «Фінансовий SkillUp. Школа платіжної грамотності» планують демонструвати в школах.

Фото з ресурсу education.24tv.ua.

Відповідно до нової типової освітньої програми, у 8-9 класах  вивчатимуть предмет «Підприємництво і фінансова грамотність». Ддопомогти підліткам засвоїти базові навички безготівкових розрахунків та зрозуміти, як працюють ключові правила безпеки на це спрямований веб-серіал «Фінансовий SkillUp. Школа платіжної грамотності», створений компанією MasterCard у співпраці з Асоціацією "ЄМА" за підтримки Міністерства освіти і науки. Цей серіал покажуть укра\нським школярам. Про це повідомив ресурс education.24tv.ua.

«Підлітки Саня та Соня у серіалі обговорюють платіжні рішення й те, як безпечно користуватися банківськими картками. Діти розповідають, для чого потрібні NFC-чипи, а також оглядають всі переваги та недоліки безготівкових розрахунків. Серіал має на меті розвинути фінансову грамоту дітей на прикладі їх однолітків. Безпека у користуванні фінансовими інструментами є однією з головних тем проєкту»,

- йдеться у повідомленні.

Звзначається, що п’ять відео серіалу  по 5 – 8 хвилин  вже доступні у спеціальному розділі на сайті компанії Mastercard та ютуб-каналі, а також на онлайн-порталі МОН.

Молодь потребує фінансової освіти, адже активний розвиток цифрових сервісів та загальний курс країни на диджиталізацію вимагають все більшої обізнаності щодо правил безпеки та користування фінансовими інструментами,

– наголошує директорка з питань публічної політики MasterCard Марина Краснопольська.

Про проблеми, пов’язані з низьким рівнем фінансової грамотності «Погляд» розповідав, зазначаючи, що  20% українців не «дотягують до зарплати» : іноді відсотки за споживчими кредитами сягають 1600%. Живучи в кредит, не вдається розбагатіти.

Також ми інформували, що Всеукраїнський конкурс з медіаграмотності для вчителів передбачає нагороди.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.