#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Культура

Оля Полякова оголосила благодійний флешмоб: приєднатися можуть усі охочі

02.04.2019 Косянчук Інна 0

Чи підхоплять «Pass Добра» Володимир Зеленський, Надя Дорофєєва та Олег Винник, яких вона запросила?

Відома співачка Оля Полякова на своїй Фейсбук-сторінці ініціювала доброчинний флешмоб «Добрий Pass» - «Pass Добра»!

«Прозора сучасна благодійність - це дуже просто і дієво. Один твій дотик може врятувати життя! Тому, коли я побачила термінал, через який можна зробити благодійну пожертву прямо з картки, я не вагаючись зробила це, – пише Оля Полякова. – Просто підносиш до терміналу картку чи смартфон, секунда - і опа! Твоя пожертва зарахована. На екрані видно, скільки зібрали, і як витратили гроші. Це так круто – новітні технології в благодійності! Хочу, щоб і ви спробували, і ми допомогли більшому числу хворих діток.

Давайте проведемо флешмоб «Добрий Pass» - «Pass Добра»!

Що треба:

1. Зробити прикольне селфі, гіфку чи відео біля NFC Donation Box. Це може бути веселе, креативне, незвичайне фото, що покаже, як легко допомогти через термінал. Хоч на голові стійте!

2. Сказати: «Я зробив добрий пас!»

3. Зробити пост в фейсбуці зі своїми селфі-гіфками-відео і поставити хештег #ДобрийPass, #PassДобра, ВБФ "Крона", #ivhelp

4. Тегнути трьох своїх друзів, і запросити їх також зробити свій пас добра.

Чий пост про добрий пас збере найбільше реакцій у фейсбуці, той отримає 2 запрошення на мій концерт. 31 травня, До Дня захисту дітей, підіб’ємо підсумки і вручимо переможцю приз - квитки на концерт у Києві, Львові або на будь-який в гастрольному турі "Королева Ночі". А ще зробимо ролик з вашими найкращими відео. Також підрахуємо, яку суму зібрали на порятунок дітей. Ви побачите посмішку кожного, кому допомогли».

Отже, де знайти термінали, через які можна переказати кошти? NFC Donation Box фонду ВБФ "Крона" розташовані в Києві: у двох кінотеатрах – MULTIPLEX у ТЦ «Sky Mall» та ТЦ «Проспект»; у магазинах Good Wine на проспекті Героїв Сталінграда 16-Б та Мечникова 9; у супермаркетах АШАН на проспекті Степана Бандери 15-А, вул. Берковецька 6, вул. Здолбунівська 17, на автозаправці Socar за адресою Протасів Яр 13-А.

Наразі Оля Полякова передала «Pass Добра» Володимиру Зеленському, Наді Дорофєєвій та Олегу Виннику.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів