#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Блоги

Олександр Равчев: Превантажений трафік і неякісний сервіс громадського транспорту

23.12.2021
Прихильник урбаністики та правильного міського розвитку, який виключає приватне авто з міського трафіку, проти того, щоб засуджувати автомобілістів через те, що вони не переходять на громадський транспорт.

Олександр Равчев: Превантажений трафік і неякісний сервіс громадського транспорту - зображення

Попри те, що я повністю прихильник урбаністики та правильного міського розвитку, який виключає приватне авто з міського трафіку, я проти того, щоб засуджувати автомобілістів через те, що вони конкретно завтра не переходять на громадський транспорт.

Якщо дивитись об'єктивно, в Києві та особливо агломерації абсолютно дегенеративна політика забудови та жахливий стан громадського транспорту.

В цій ситуації навіть дві години в заторі – це все одно комфортніше, ніж 20 хвилин мерзнути на зупинці, а потім ще 40 хвилин їхати в забитому автобусі чи тролейбусі.

Бо в машині тепло, нічим не воняє, ніхто не намагається витягнути твій гаманець чи облапати.

Для багатьох частин міста пересування засобами громадського транспорту – це тупо квест на витривалість, а місцями і на виживання.

Тому я абсолютно розумію і навіть підтримую логіку людини, яка обирає комфорт власного авто.

Єдиний момент, де ми маємо нехтувати цим уявленням, – це коли вирішується питання, куди направити гроші з міського бюджету.

Вони мають іти саме на розвиток мережі громадського транспорту, щоб не було маршруток, щоб транспорт був теплий і чистий, щоб там було достатньо місця і щоб тобі не треба було мерзнути, мокнути і страждати, очікуючи на цей транспорт.

А якщо ми вбахуємо гроші в розв'язки та розширення доріг – це намагання вилікувати симптом препаратом, що погіршує причину хвороби.

Дає тимчасове полегшення, але стратегічно робить тільки гірше.

Пешоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.