Новини
Суспільство
Україна-суспільство
Новини ШоуБізу

Олег Винник скасовує свої концерти в столиці: подробиці (ВІДЕО)

Олег Винник не вийде на сцену. Концерти мали відбутися в Києві наприкінці листопада. Але через хворобу співак скасував виступи.

Олег Винник не вийде на сцену. Концерти мали відбутися в Києві наприкінці листопада. Але через хворобу співак скасував виступи.

Олег Винник не вийде на сцену. Концерти мали відбутися в Києві наприкінці листопада.

Але через хворобу співак скасував виступи.

Про це прес-служба виконавця повідомила на його офіційній сторінці у Facebook.

«Друзі, вимушений повідомити, що концерти у Палаці «Україна» 24 та 25 листопада перенесено на весну 2022 року. Ми до останнього робили усе можливе, аби наші зустрічі відбулися. Але, на жаль, на сьогоднішній день стан мого здоров’я не дозволяє вийти на сцену. Сподіваюся на Ваше розуміння і щиро вдячний за Вашу безмежну Любов!», - написав артист.

Проте, усі квитки залишаються дійсними. Нові дати виступів будуть оголошені додатково.

Винник вже вдруге скасовує свої концерти через хворобу. 16 жовтня артист мав виступити у Запоріжжі, та не вийшов на сцену через ларингіт. Також було скасовано його музичні заходи в жовтні у Краматорську, Покровську та Бердянську.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.