#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Україна
Головні новини
Україна-суспільство

Очне навчання у всіх школах можуть відновити

17.11.2021 1 Бобрик1 Юлія1 0

Міносвіти України рекомендує місцевій владі відновити очний освітній процес у школах.

pixabay.com

Про це йдеться в листі Міносвіти до керівників департаментів освіти обласних і місцевих адміністрацій.

МОН пропонує відновити очне навчання у школах України. З відповідним листом міністерство звернулося до керівників місцевих органів влади. Там йдеться про те, що наразі дистанційно навчаються учні понад 5 тис. закладів загальної середньої освіти. При цьому на сьогодні працівники понад 82% шкіл отримали повний курс вакцинації. Натомість принаймні однією дозою вакцини щеплено 95,6% працівників шкіл.

«З метою забезпечення права дітей на здобуття якісної освіти та ураховуючи, що на сьогодні працівники понад 82 % шкіл отримали повний курс вакцинації, міністерство рекомендує у таких закладах освіти організувати освітній процес за очною формою навчання».

Лист МОН

В свою чергу Міністр МОН Сергій Шкарлет закликав засновників та керівників загальної середньої освіти «не створювали нових перепон», адже відновлення освітнього процес у звичному форматі важливе, як учням, так і вчителям.

Також читайте у матеріалі «Погляду» про «дистанційне навчання чи онлайн школа – що обрати у період карантину».

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.