Обухівський ансамбль танцю удруге став національним рекордсменом
В Обухові під час урочистостей до Дня державного прапора України та Дня незалежності України Зразковому дитячому ансамблю танцю «Фаворит» вручили сертифікат про встановлення другого національного рекорду України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/118345021_3319204711474323_5751241494796927478_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/118210039_3144278302294164_2977164802169182533_n.jpg)
Про це повідомляється на сторінці художнього керівника, балетмейстера-постановника танцювального колективу Юрія Стрембіцького.
21 серпня юні танцюристи « Фавориту» на площі біля будівлі Обухівської РДА презентували прем'єру вокально-хореографічної композиції "Україна". Сертифікат вручила керівниця Національного Реєстру Рекордів України – Лана Вєтрова.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/118299692_3144263978962263_4923178548265286529_n.jpg)
Раніше «Погляд» повідомляв, що у Києві з’явиться пам’ятник видатному українському воєначальнику – Петру Болбочану, а також українські музиканти створили кліп на підтримку руху білорусів за свою свободу.