Обдурили бабусю на 190 тис гривень: поліція викрила монахинь-шахрайок
Правоохоронці Обухівського району викрили групу шахрайок, що обдурювали жителів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/06/1478526736.jpg)
Про це повідомляє поліція Київської області.
До відділку поліції надійшов виклик від 70-річної жительки села Зелений Яр Обухівського району, яка повідомила, що її ошукали. Виявилось, що до оселі пенсіонерки завітала група невідомих жінок, які представились служителями монастиря. Шахрайки видурили у жінки 5000 євро та 1000 доларів, запевнивши, що тій «пороблено».
Після проведення низки розшуків, правоохоронці встановили особи зловмисниць. Однією із них виявилась 50-річна уродженка Сумщини, яка раніше вже була судима за вчинення шахрайств.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/06/201814507_4109365312451943_5785635723563695787_n.jpg)
Шахрайку та її спільниць затримали.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.