Україна
Головні новини
Здоров'я
Україна-суспільство

Новий антирекорд: майже 2500 випадків COVID-19 в Україні

29.08.2020 Надiя Проценко 0

Два дні поспіль Україна встановлює антирекорди за кількістю нових хворих, виявлених за добу. Так, 28 серпня було 2438 випадків інфікування, а 29 серпня кількість осіб, які підхопили коронавірус, сягнула 2 481. У Раді національної безпеки і оборони України прогнозують суттєве зростання хворих на COVID-19 протягом наступних двох місяців.

фото - unsplash.com

Якщо станом на 29 серпня в Україні загалом зафіксовано 116 978 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з яких 2 492 летальні, а 56 138 пацієнтів одужали, то ближче до місцевих виборів, 25 жовтня, в країні вже буде близько 360 тис. інфікованих.

Такий песимістичний прогноз озвучив секретар РНБО України Олексій Данілов на нараді щодо питання прогнозування поширення COVID-19 в Україні, спираючись на результати проведеного за допомогою програмно-апаратного комплексу «СОТА» моніторингу. «Станом на 25 жовтня, за песимістичним сценарієм, ми будемо мати 360 тис. випадків зараження, і ми маємо бути до цього готові», – зазначив посадовець.

фото - Рада національної безпеки і оборони України

Олексій Данілов запропонував організувати моніторинг динаміки соціальних контактів хворих на коронавірусну хворобу у період з 29 серпня дня до 10 вересня у зв’язку із початком нового навчального року та активізацією виборчого процесу.

У свою чергу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов наголосив, що медична система забезпечена достатньою кількістю апаратів ШВЛ, пересувних рентгенів та засобів індивідуального захисту. Він також повідомив, що нині з Міністерством фінансів питання узгоджується щодо закупівлі медичного препарату «Ремдесивір» для 8 тис. пацієнтів. Водночас тривають клінічні випробування вітчизняних лікарських засобів, зокрема, «Біовен», які мають завершитись у вересні.

Нагадаємо, що з 31 серпня діятиме новий розподіл України на «жовті», «помаранчеві» та «червоні» карантинні зони. Розподіл діятиме впродовж 14 днів.

Дізнайтесь, які, на думку вчених, тварини є найбільш вразливими до COVID-19.