#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Технології
Автоновини
За кордоном

Нова технологія: як зарядити смартфон в машині без дроту

09.01.2020 Александр Чернышенко 0

Фото - Yank Technologies

На CES 2020 - виставці споживчої електроніки в Лас-Вегасі американська компанія Yank Technologies представила майбутнє автомобільної бездротової зарядки для смартфонів.

Про це повідомляє Автоцентр.

Фахівці американської компанії розробили бездротову зарядку, засновану на тривимірних антенних решітках і підсилювачах нового покоління.

Представлена ​​на CES 2020 технологія дозволяє заряджати телефон з будь-якої точки автомобіля, без фізичного контакту між ґаджетом і зарядним пристроєм. Для підзарядки досить, щоб телефон підтримував бездротову зарядку або до нього був підключений адаптер. Технологія дозволяє одночасно заряджати всі пристрої, що знаходяться в салоні автомобіля, а також забезпечувати харчування різних вбудованих компонентів автомобіля, таких, як електричні дзеркала або брелок. Зарядна потужність пристрою досягає 30 Вт.

Як стверджують в Yank Technologies, розроблена ними технологія повністю безпечна, оскільки випромінює всього 0.06 Вт радіохвильового випромінювання на кілограм маси тіла, що підтверджується вимірами Федеральної комісії США по зв'язку. Для порівняння, мобільний телефон, притулений до вуха, випромінює 1.1-1.5 Вт на кілограм.

“Ваші телефони оснащені гігагерцовими антенами, такими як Wi-Fi. А наша технологія працює в діапазоні низьких частот мегагерц”, – говорять у компанії. “Чим вища частота, тим вищі рівні електричного поля, і, в свою чергу, тим шкідливішою стає діаграма випромінювання. Отже, навіть незважаючи на те, що ми передаємо більше енергії, ніж звичайний телефон, вона має велику довжину хвилі і є абсолютно безпечною”, – повідомили в Yank Technologies.

Перспективи використання нової зарядної системи в серійних автомобілях поки не озвучуються.