Бориспіль
Події

"Нова пошта" зупинила будівництво полігону для безпілотників на Київщині

Компанія втрапила у скандал через вирубку лісу на території майбутнього сортувального комплексу в Бориспільському районі.

Фото: pixabay

Як повідомили представники компанії "Нова пошта", з'ясувалося, що підрядник, якому доручили зачистку землі від зелених насаджень, зробив це з порушенням, через що компанія отримала чималий штраф і була вимушена зупинити виробництво, пишуть Коментарі.

"Будівництво терміналу було доручено компанії "Подол-Експо", керівництво якої під час проведення підготовчих робіт допустило порушення встановленого законом порядку видалення зелених насаджень на території населених пунктів, за що керівника компанії "Подол-Експо" притягнуто до адміністративної відповідальності, а компанія сплатила обчислені державою збитки за таке видалення. Наразі усі роботи по будівництву зупинені", – прокоментували ситуацію в компанії.

За таких обставин в компанії запевняють, що до початку будівництва сортувального термінала поблизу села Проліски переконалися у тому, що землі, придбані під будівництво, зі статусу лісових ділянок ще у 2004 році включені до меж села.

"Вже на сьогодні ми сплатили до бюджету 850 тис. грн штрафу, вже висадили нові насадження та плануємо надалі озеленення територій. На одне зрізане дерево ми вже висадили п'ять нових. Якщо конкретніше, то це ліси біля сіл Киїлів, Старе, Вишеньки. Всього десь близько 30 гектарів висадили вже", – розповіли представники "Нової пошти".

Раніше повідомлялося, що на Бориспільщині вирубали сотні дерев заради будівництва летовища безпілотних літальних апаратів "Нової пошти". Побудувати його планували просто в лісі, поблизу селища Проліски.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.