Новини
Новини Київської області
Ірпінь
Суспільство

Нічні повітряні тривоги і як піклуватися про себе: думки людей і поради психолога (ВІДЕО)

Часті повітряні тривоги постійно тримають людину в стресі. Найгірше те, що може відбутися з людиною – це коли вона ці повітряні тривоги ігнорує, або спускається просто, як "звична справа".

З початку повномасштабного вторгнення Росії в щоденне життя мільйонів українців увійшли до звуків постійних повітряних тривог, сповіщення про різні види повітряних загроз у месенджерах. Значна частина з них припадає на нічний час. Це є причиною хронічного недосипання, що спричиняє підвищенню стресу та негативно впливає на загальний рівень життя.

Ми вирішили дізнатися у жителів Ірпеня, як вони тримаються у цей складний час. А також дізналися від психологині Наталії Макієнко кілька дієвих порад як впоратися зі стресом, спричиненим нічними повітряними тривогами та продовжувати жити далі.

Наталія Макієнко - офіційна представниця Israel Trauma Coalition в Україні. Вона є експертом, консультантом, а також психологом, тренером у IPP - International Psycho-educational Projects. Співавтор асоціативних метафоричних карток.
Нагадаємо, з 24 лютого 2022 року у Києві повітряна тривога тривала понад 850 годин. Це еквівалентно більш ніж 35 дням.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.