В Ірпені, під виглядом школи, будують чергову багатоповерхівку. Будівництво досі триває на арештованій ділянці, яка розташована на заплаві річки Ірпінь. На території постійно курсує будівельна техніка. Вже зводять 10 поверх. А громада Ірпеня вже вкотре розуміє, що їх обдурили.
Ще в липні екс-заступник голови Дмитро Христюк запевняв, що запланована лише триповерхова будівля.
Транслював цю інформацію і місцевий провладний телеканал.
Хоча ще в грудні 2017 року міською радою видано містобудівні умови для спорудження житлового комплексу.
Також, сторожі, які охороняють незаконне будівництво розказали найбільшу таємницю новобудови. Виявляється, в Ірпені вони вже другий рік. Працюють вахтовим методом на одного й того ж забудовника.
Нагадаємо, Синергію 2+ будує наближений до Володимира Карплюка депутат-забудовник Ігор Оверко. Отже і ця, наскрізь незаконна споруда, може бути справою його рук.
Під великий сумнів, що будують школу, ставить ще один факт. Територія перебуває у приватній власності, тож законодавство не дозволяє споруджувати на ній комунальний навчальний заклад. А ще дана ділянка знаходиться за межами Ірпеня та непридатна для масштабного будівництва.
Наприкінці минулого року , депутати Ірпінської міської ради змінили цільове призначення території під будівництво та обслуговування багатоквартирного будинку. Незалежні експерти відразу назвали таке рішення абсолютно незаконним. У зв’язку з цим 25 січня було накладено арешт на дану ділянку. Однак, забудовник намагається оскаржити це рішення у суді. Розгляд справи було заплановано на 31 жовтня. Проте, засідання так і не відбулося через відсутність сторін. Заявником є власник земельної ділянки – Олена Корнієвська. А іншою стороною - поліція та прокуратура. Переглядати рішення мала суддя Ірпінського суду - Наталія Карабаза. Нагадаємо, що ще в січні невідомі розмістили сіті – лайт , де були вказані, ніби то, розцінки за її роботу. Цю інформацію навіть поширили на офіційному сайті Ірпінської ради як новину про надважливу подію – незаконне використання чужого сітілайту без дозволу власника. У суді впевнені,що це є намагання тиску на судову систему.
Отже, наступний розгляд справи заплановано на 13 листопада. Будемо сподіватися на об'єктивне рішення по справі. Громада вимагає звернути увагу суду на те, що, не зважаючи на арешт, на земельній ділянці не припиняються активні будівельні роботи. А звернення із клопотанням про скасування арешту, свідчить про наміри забудовника узаконити будівлю.