Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство
Київ

Наземний громадський транспорт у столиці зупинятиметься на час повітряної тривоги

02.08.2022
Натомість пасажири повинні будуть залишити салон та пройти до найближчого укриття.

Наземний громадський транспорт у столиці зупинятиметься на час повітряної тривоги - зображення

У Києві наземний громадський транспорт зупинятиметься на час повітряної тривоги. Мова, зокрема, йде й про транспорт приватних перевізників. Відповідне рішення Ради оборони міста починає дійти з серпня.

Як зазначає пресслужба КМДА, наземний громадський транспорт під час повітряної тривоги зупинятиме рух у безпечному місці відповідно до Правил дорожнього руху. Натомість пасажири повинні будуть залишити салон та пройти до найближчого укриття.

До слова, пасажири комунального наземного транспорту не сплачуватимуть за проїзд повторно після відбою повітряної тривоги. Після відбою тривоги водій чекатиме пасажирів протягом 10 хвилин. Пасажири, які за цей час не встигнуть повернутися до транспортного засобу, зможуть скористатися наступним. Сплачувати за проїзд повторно не треба в обох випадках.  Контролери будуть попереджені про це та отримають відповідні інструкції.

У свою чергу метрополітен, як і раніше, під час повітряної тривоги не здійснюватиме перевезення наземними ділянками та закриватиме роботу станцій відкритого типу.

Нагадаємо, на Київщині продовжили дію комендантської години до 7 серпня.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.