#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Фастів

Наслідки вибуху будинку у Фастові (ФОТО, ВІДЕО)

14.12.2018 Александр Чернышенко 0

Наслідки вибуху будинку у Фастові (ФОТО, ВІДЕО) Як ми вже повідомляли, сьогодні вранці у Фастові у п’ятиповерховому будинку по вулиці Садовій, 10 стався вибух. Внаслідок вибуху постраждала одна людина, яку доправили у лікарню Білої Церкви. Як повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Київській області, будинок був повністю відключений від електро-, газо- та теплопостачання. Внаслідок вибуху постраждало близько 70 квартир. Мер Фастова напередодні вночі виїхав з волонтерами в зону проведення ООС до наших захисників, але вже терміново повертається до міста. Підготовлено 100 місць (у двох фастівських лікарнях та ліцеї) для тимчасового проживання відселених мешканців будинку. Розгорнуто пункт обігріву. Співробітники поліції здійснють охорону квартир будинку та громадського порядку. Наслідки вибуху будинку у Фастові (ФОТО, ВІДЕО) Наслідки вибуху будинку у Фастові (ФОТО, ВІДЕО) Наслідки вибуху будинку у Фастові (ФОТО, ВІДЕО) Наслідки вибуху будинку у Фастові (ФОТО, ВІДЕО) Наслідки вибуху будинку у Фастові (ФОТО, ВІДЕО) Наслідки вибуху будинку у Фастові (ФОТО, ВІДЕО) На час проведення пошуково-рятувальних робіт обмежений доступ мешканців до квартир будинку. До проведення пошуково-рятувальних робіт рятувальниками залучено 193 людини та 41 одиниці техніки, зокрема від ДСНС залучено 90 рятувальників та 23 одиниці техніки, в тому числі кінолог з собакою. У Фастові створений оперативний штаб з ліквідації наслідків руйнації будинку по вул. Садовій та подальшого розселення евакуйованих мешканців, який очолив голова Київської обласної держадміністрації Олександр Терещук. Як повідомили у Фастівській міській раді, внаслідок вибуху кілька родин залишилися без жодних засобів до існування, тому всі бажаючі можуть допомогти постраждалим речами. Потрібні наступні речі, які можна занести у військомат (кабінет № 15), або до палатки ДСНС біля будинку:
    • хлопчикам 4 і 5 років - одяг, взуття;
    • дівчинці 4 років - одяг, взуття;
    • чоловіку, одяг розміру L (48-50) та взуття розміру 42-43.
P.S. На даний момент збір речей закрито, їх вже більше, ніж достаньо. Для тих, хто хоче допомогти постраждалим коштами, їх можна відддати особисто в центральному штабі, що знаходиться у міському військомматі, там встановлено скриньку для збору коштів. Телефон гарячої лінії: 5-12-92. Відео зі зруйнованим будинком та ліквідацією наслідків вибуху від ДСНС  України: [embed][/embed] Фото - ГУ ДСНС України у  Київській області.