Новини
Україна
Новини світу
За кордоном

Нафтове ембарго – питання кількох тижнів, – Урсула фон дер Ляєн

Також, за словами президента Єврокомісії, Росія повинна заплатити свою частку на відбудову України.

Нафтове ембарго – питання кількох тижнів, – Урсула фон дер Ляєн - зображення

Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що ембарго на російську нафту – це питання кількох тижнів, повідомляють у CNN.

"Зараз ми наполегливо працюємо над цим, це питання тижнів, але ми дійсно повинні знайти рішення для інвестиційних потреб. І тому це важливо, ми повинні адаптувати це таким чином, щоб у нас не було ситуації, що Путін може взяти нафту. Щоб він не продав її нам і (потім) продав її за вищою ціною на світовому ринку", –

президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн

Крім того, за словами президента Єврокомісії, Росія повинна заплатити свою частку на відбудову України.

"Потреби на реконструкцію та фінансові потреби величезні, і всі ми повинні платити, зокрема й міжнародні фінансові установи. І я вважаю, що було б справедливо, щоб Росія також сплатила свою частку. Тому зараз ми розглядаємо юридичні можливості, щоб також додати заморожені активи до цієї реконструкції... Це непросто з юридичної точки зору, але ми над цим працюємо", –

президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн

Нагадаємо, ЄС виділить Україні 500 млн євро, з них 490 млн євро передбачені на військову техніку.

Також міністри фінансів країн G7 планують підготувати пакет допомоги для України на суму 15 млрд євро. Пакет охоплюватиме три місяці з короткостроковим фінансуванням переважно у вигляді грантів, які, на відміну від позик, не потрібно повертати, сказав чиновник, додавши, що допомога потрібна, оскільки доходи України впали.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.