На залізничному вокзалі Броварів підліток отримав 50% опіків тіла
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/76636381_2575847982470358_225314894881226752_n.jpg)
15-річний юнак намагався перелізти через вантажний вагон на залізничному вокзалі міста, коли його вдарило струмом.
По допомогу потерпілий самотужки звернувся до працівників станції, вони і викликали правоохоронців та швидку медичну допомогу.
Наразі підліток знаходиться у медикоментозній комі, він отримав 50 відсотків опіків тіла. Згодом його буде перенаправлено до столичного опікового відділення.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/76767503_2575847992470357_8679800658045435904_n.jpg)
Київщини звертається до усіх громадян із закликом дотримуватися правил безпеки життєдіяльності, нагадує про необхідність переходити залізничні колії у встановлених місцях, а також закликає батьків та педагогів проводити відповідні роз’яснювальні бесіди із дітьми.