Новини
Вишгород
Екологія

На Вишгородщині здійснюють таксацію диких тварин


Проводиться облік мисливських тварин в мисливських угіддях Київської області.

Фото з Фейсбк-сторінки Вишгородської РДА

Сьогодні, 5 лютого, у Вишгородському районі за участю представників департаменту екології та природних ресурсів, районної Держпродспоживслужби, мисливствознавця району та єгерської служби господарства в ТОВ "Метос" проведено  таксацію диких тварин.

ДОВІДКА. Таксація- це комплекс заходів, направлених на визначення кількості диких тварин на певній території мисливських угідь.

Ці заходи, як повідомила Вишгородська РДА,  здійснюються у межах щорічного обліку мисливських тварин в мисливських угіддях Київщини, який проводиться згідно доручення голови Київської ОДА від 20.01.2021 року N°2-1 та рішення ДНПК при КОДА від 18.01.2021 N°1 щодо проведення обліку.

Фото з Фейсбк-сторінки Вишгородської РДА

«У мисливському господарстві управління мисливськими тваринами має важливе екологічне та економічне значення, спрямоване на забезпечення дотримання рівноваги між ємністю угідь та щільністю тварин. Одночасно з проведенням обліків обов'язково звертається увага на наявність відтворювальних ділянок, які мають площу не менше 20% від площі мисливських угідь, які використовуються для охорони та відтворення мисливських тварин», йдеться у повідомленні.

Як повідомляв «Погляд», в Україні прийнято закон про ветеринарну медицину та благополуччя тварин.

Також «Погляд» інформував, що на Вишгородщині браконьєри залишились без риби й без машини.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.