На Вишгородщині вночі вандали пошкодили огорожу музею
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0421_NPetr_Muzej1.jpg)
Відтепер знаходження на території Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році» буде обмеженим, вхід неповнолітнім без супроводу дорослих заборонено
Тільки вчора, 20 квітня, на території Національного музею – заповідника «Битва за Київ у 1943 році», що розташований у селі Нові Петрівці, навели зразковий порядок, відзначаючи День довкілля. Традиційно напередодні відзначення Дня примирення і взаєморозуміння та Перемоги у Другій світовій війні воїни-афганці, а також працівники Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області та відділення ПФУ у Вишгородському районі допомогли працівникам заповідника прибрати територію. Після прибирання на знак пошани до Подвигу захисників Вітчизни у різні роки учасники акції поклали квіти до Пам’ятника Невідомому солдату.
Однак не довго довелось тішитись ошатним виглядом території. Уже вночі з 20 на 21 квітня вандали пошкодили частину бетонної огорожі Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році», зламали хвіртку господарського двору. До речі, як повідомляють у заповіднику, це не перший випадок прояву вандалізму на території заповідника. Періодично на території музею зловмисники викопують туї, ялини та інші древа, виривають та пошкоджують квіти, розбивають огорожу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0421_NPert-Muzej3.jpg)
«Дирекція музею завжди лояльно ставилась до відпочиваючих у рекреаційні зоні заповідника. На жаль, не всі відвідувачі поводяться коректно. У зв’язку з цим знаходження на території Національного музею-заповідника буде обмеженим, вхід неповнолітнім без супроводу дорослих заборонено. Після 22 години територію музею-заповідника буде передано під державну охорону», повідомляється на Фейсбук-сторінці заповідника.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0421_NPetr_Muzej_Kvity.jpg)
Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році» - місце вшанування Пам’яті та Подвигу захисників України всіх поколінь. Протягом років музей відвідало сотні тисяч людей. На базі музею постійно проводяться заходи по національно-патріотичному вихованню молоді. Територія заповідника є чудовим місцем для проведення зустрічей з ветеранами Другої Світової війни, учасниками АТО, місцем відпочинку для жителів села Нові Петрівці та багатьох киян.