На Вишгородщині вночі вандали пошкодили огорожу музею
Відтепер знаходження на території Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році» буде обмеженим, вхід неповнолітнім без супроводу дорослих заборонено
Тільки вчора, 20 квітня, на території Національного музею – заповідника «Битва за Київ у 1943 році», що розташований у селі Нові Петрівці, навели зразковий порядок, відзначаючи День довкілля. Традиційно напередодні відзначення Дня примирення і взаєморозуміння та Перемоги у Другій світовій війні воїни-афганці, а також працівники Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області та відділення ПФУ у Вишгородському районі допомогли працівникам заповідника прибрати територію. Після прибирання на знак пошани до Подвигу захисників Вітчизни у різні роки учасники акції поклали квіти до Пам’ятника Невідомому солдату.
Однак не довго довелось тішитись ошатним виглядом території. Уже вночі з 20 на 21 квітня вандали пошкодили частину бетонної огорожі Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році», зламали хвіртку господарського двору. До речі, як повідомляють у заповіднику, це не перший випадок прояву вандалізму на території заповідника. Періодично на території музею зловмисники викопують туї, ялини та інші древа, виривають та пошкоджують квіти, розбивають огорожу.
«Дирекція музею завжди лояльно ставилась до відпочиваючих у рекреаційні зоні заповідника. На жаль, не всі відвідувачі поводяться коректно. У зв’язку з цим знаходження на території Національного музею-заповідника буде обмеженим, вхід неповнолітнім без супроводу дорослих заборонено. Після 22 години територію музею-заповідника буде передано під державну охорону», повідомляється на Фейсбук-сторінці заповідника.
Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році» - місце вшанування Пам’яті та Подвигу захисників України всіх поколінь. Протягом років музей відвідало сотні тисяч людей. На базі музею постійно проводяться заходи по національно-патріотичному вихованню молоді. Територія заповідника є чудовим місцем для проведення зустрічей з ветеранами Другої Світової війни, учасниками АТО, місцем відпочинку для жителів села Нові Петрівці та багатьох киян.