На Вишгородщині рибі не вистачає кисню
Результати обстеження водойм на території Пірнівської громади викликали тривогу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/Ryba1-1.jpg)
Старший науковий співробітник Інституту рибного господарства України Ольга Бузевич провела фахове обстеження водойм, розташованих на території Пірнівської громади, на вміст кисню в них. Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці «Суспільство нейтральних територій».
«Результати дослідження показали, що вміст кисню в деяких водоймах критичний! Життєдіяльність підводних мешканців під загрозою задухи. Складні погодні умови, товста крига, відсутність течії - обумовили необхідність терміново рятувати мешканців наших водойм - робити ополонки та заповнювати отвори очеретом», - йдеться у повідомленні.
Відео обстеження можна переглянути за посиланням.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/Ryba2-1.jpg)
Втім, поки одні громадяни піклуються про рибу, інші займаються браконьєрством. Так, на Бориспільщині троє осіб на човні із двигуном ловили рибу сітками, і залишились без плавзасобу.
Також читайте про те, чому лише за місяць рослинний світ України зазнав збитків на 14,5 млн грн.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.