На Вишгородщині перепоховали останки воїнів Другої світової
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1029_Legion_osn.jpg)
У селі Литвинівка 51 солдат знайшов вічний спочинок у братській могилі. Поки що ідентифіковано лише одного з них, інформацію про інших ще належить прочитати з медальйонів
Є такий вислів – війну не можна вважати закінченою, поки не буде похований останній загиблий на ній солдат. Друга світова закінчилась кілька десятиліть тому, а пошуки останків загиблих бійців ще тривають.
На Вишгородщині, у селі Литвинівка відбулось перепоховання до братської могили останків солдатів Великої Вітчизняної війни - Другої світової війни.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1029_Legion1-1.jpg)
«Знайдені за польовий сезон бійці в минулу неділю упокоїлися на меморіалі. У 75-ту річницю визволення України колективи "Історико-пошукове об'єднання "Невідомий солдат", ВІК" Вертикаль"," Союз пошукових загонів України", шкільний військово-патріотичний клуб "Легіон", за сприяння та підтримки литвинівських сільради і жителів с. Литвинівка провели в останню путь 51 воїна. Один з них відомий, це червоноармієць Расул Амаєв з Дагестану, загиблий влітку 1941 року. Решта, на жаль, залишилися безіменними», повідомляє Союз пошукових загонів України. Також тут сподіваються, що інформацію із знайдених медальйонів удасться прочитати, і повідомити сім’ям про їхніх загиблих на війні рідним.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1029_Legion2.jpg)
У братській могилі Литвинівки, куди перепоховали останки 51 воїна, загиблого під час захисту української землі, вже спочивають вічним сном 78 воїнів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1029_Legion5-1.jpg)
«Аби вшанувати 51 загиблого у ті часи воїна, біля братської могили вишикувались почесна варта Військово-патріотичного клубу «Легіон», салютна група з представників пошукових загонів, представники Литвинівської сільської ради, депутати Вишгородської районної ради, громадськості, духовенства, школярі та багато місцевих жителів. Присутніми на жалобному мітингу були і представники історико-пошукового об’єднання «Невідомий солдат», ГО «Союз пошукових загонів України» та Військово-історичного клубу «Вертикаль», які впродовж декількох місяців під час науково-пошукових експедицій провели важливу та кропітку роботу з пошуку, встановлення і ідентифікації цих загиблих. Усі присутні разом із священнослужителем помолилися за загиблих воїнів та вшанували їхню пам'ять хвилиною мовчання», йдеться на Фейсбук-сторінці ВПК «Легіон».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1029_Legion3.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1029_Legion6.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1029_Legion7.jpg)
Фото: Союз пошукових загонів України, ВПК "Легіон"