Головні новини
Російсько-Українська війна

На війні в Україні загинув ще один іноземний доброволець

На війні в Україні загинув естонець Мартін Яегер. Іноземець захищав Україну на Харківщині.

На війні в Україні загинув ще один іноземний доброволець - зображення
Мартін Яагер під час місії в Афганістані 11 років тому. Фото - Erik Tikan

Про це повідомило естонське Postimees.

Мартін Яагер (Martin Jääger) загинув 22 червня в районі села Райгородка, що під Сватовим, на межі Харківської та Луганської областей. Це третій естонець, який загинув, захищаючи Україну. Видання зазначає, що він воював у лавах 3-ї штурмової бригади.

42-річний Яагер до повномасштабної війни був професійним військовим естонської армії. Він понад 10 років був у лавах елітного підрозділу, з 2013 року брав участь у місії в Афганістані.

Воювати за Україну Яагер приїхав більше року тому і за цей час побував у лавах різних підрозділів, у Третю штурмову він прийшов близько місяця тому.

Нещодавно загинув, під час ракетного обстрілу з боку Росії, грузинський військовий Тенгіз Чанія, який воював на боці ЗСУ, загинув під час ракетного обстрілу з боку Росії.

На війні в Україні загинув ще один іноземний доброволець - зображення

Також,  20 січня 2023 року, у Києві попрощалися з 28-річним канадцем українського походження Григорієм Цехмістренком. До російсько-української війні чоловік долучився як доброволець-парамедик у січні минулого року. Утім, в ніч з 14 на 15 січня захисник загинув у Бахмуті.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.