Відбудова регіону
Вишгородський район

На Вишгородщині в ремонт шкільного укриття хочуть вкласти понад 3 млн гривень

Відділ освіти Пірнівської сільської ради оголосив тендер. Шукають підрядника, який проведе капітальний ремонт підвального приміщення під найпростіше укриття у ліцеї на Вишгородщині.

На Вишгородщині в ремонт шкільного укриття хочуть вкласти понад 3 млн гривень - зображення

Про це стало відомом з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Згідно з оголошення на роботи виділено 3 млн 115 тисяч гривень. Капітальний ремонт проведуть у "Жукинському ліцеї". Підвальне приміщення переобладнають під найпростіше укриття.

Кошторис охоплює проведення каналізації, оздоблення приміщень, прибирання будівельного сміття, улаштування аварійного виходу та інше.

Аукціон буде проведений 19 лютого. Переможець буде повинен закінчити роботи до кінця поточного року.

Нагадаємо, до кінця 2024 року всі школи Київської області будуть з укриттями. Станом на сьогодні, на Київщині 3% шкіл навчають дітей дистанційно через відсутність укриттів. За словами Руслана Кравченка, в освітніх закладах Київщини діють понад 1,2 тисячі об'єктів цивільного захисту. Також для 18 шкіл і дитсадків будують нові укриття. У 35 освітніх закладах укриття зараз ремонтують.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.