Новини
Ірпінь
Політика

Олена Павлова стала другою депутаткою ІМР, яка порушила «Меморандум більшості» і зрадила колег в інтересах партії забудовників «Нові обличчя»


В Ірпені було підписано "Меморандум більшості" чотирма партіями, які утворили об'єднання "Успішна громада". Туди увійшли депутати від політпартій Батьківщина, ЄС, Голос і Свобода. Всього 20 депутатів.

Фото з відкритих джерел

На першій сесії відверто проігнорувала цей меморандум представниця "Батьківщини" Віолетта Кременчук Дворнікова.

А сьогодні, на другій сесії, наступною "тушкою" стала представниця ЄС Олена Павлова, яка взяла участь у голосуваннях "за посади". В тому числі і проголосувала за представницю партії "Слуга народу", яку партія забудовників "Нові обличчя" запропонувала на посаду секретаря ІМР. І це при тому, що ЄС, від якої обиралась до міськради Олена Павлова, висувала свого кандидата на це місце.

Реакція партійного осередку ЄС в Ірпені не примусила себе довго чекати. Щойно опубліковано офіційну заяву:

"Партія «Європейська Солідарність» закликає депутата Ірпінської міської ради Олену Павлову скласти депутатський мандат за порушення принципів, виборчої програми та ідей ЄС. Депутатка, обрана від ЄС, відмовилася голосувати за секретаря від «Європейської Солідарності», натомість проголосувавши за кандидата на цю посаду від «Слуги народу».

Підписавши публічний Меморандум про формування більшості та взявши на себе обов’язок захищати зелені зони міста і боротися проти хаотичної забудови, Павлова вже на перших сесіях вирішила пристати до команди «Слуги народу» та скандальних забудовників з «Нових облич».Ми йшли на вибори з декларацією чітких принципів. Ми обіцяли людям працювати чесно, прозоро і послідовно в інтересах людей. Натомість Олена Павлова обрала шлях зради своєї політичної сили і побратимів по фракції та вирішила «підголосовувати» «слугам» і забудовникам від «нових облич».

Фото: Ярослав Куц

Олена Павлова стала членом нашої команди, зважаючи на її участь у бойових діях. Зрада команди та виборців від людини в формі сприймається особливо гостро. На жаль, Олена зробила вибір на користь вирішення особистих питань, а не послідовної політичної позиції. Але ми завжди з повагою ставилися і будемо ставитися до ветеранів російсько-української війни, яких багато серед членів «ЄС». У тому разі, якщо Олена Павлова відмовиться скласти мандат, до неї будуть застосовані норми імперативного мандату у відповідності до закону. Також заявляємо про її виключення зі складу фракції «Європейської Солідарності» у міській раді Ірпеня.

Треба зазначити, що Ірпінь знову стає символом політичної корупції, де забудовники заради бізнесу від політики купують депутатів. Наша команда буде в опозиції до такої корупційної політики в інтересах забудовників. Ми працюємо в інтересах громади, і будемо надалі це робити".

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що в Ірпені “Успішна громада” подала свої пропозиції до міської ради.

Також креатуру Мирончука Анжелу Макєєву намагались поставити секретарем Ірпінської ради.