#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Вишгород
Суспільство
Київщина-суспільство

На ремонт нещодавно збудованого дитсадка в Нових Петрівцях потрібно 3,7 млн грн

24.06.2022
Новенький дошкільний навчальний заклад постраждав під час ракетного обстрілу.

На ремонт нещодавно збудованого дитсадка в Нових Петрівцях потрібно 3,7 млн грн - зображення

На ремонт нещодавно збудованого дитячого садка в Нових Петрівцях необхідно 3,7 млн грн. Будівництво сучасного дошкільного навчального закладу "Петрик" розпочалося. Перед війною, нНа початку 2022-го, було подано заяву про введення закладу в експлуатацію. Проте 17 березня під час ракетного обстрілу села вибуховою хвилею було пошкоджено вікна та вхідні двері дитсадка,  повідомляє голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

"Це 155 вікон та дверей, фасад, підшивка даху, стеля. Загальна вартість відновлення садка складає 3,7 млн грн. Найближчим часом у будівлі будуть замінені вікна та двері. Впевнений, що вже скоро садок відкриє свої двері для дітей села", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

До слова, під час позачергового засідання сесії Київської облради депутати затвердили Програму розвитку системи освіти в пристоличному регіоні, яка розрахована на 2022-2026 роки.

Програма передбачає:

·        реформування системи освіти,

·        розбудову безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі,

·        створення сучасних навчально-практичних центрів у закладах професійно-технічної освіти.

Також програма передбачає відновлення матеріально-технічної бази в пошкоджених та зруйнованих закладах. Зокрема, заклади освіти планують забезпечити новими меблями, комп'ютерним та мультимедійним обладнанням, СТЕМ-лабораторіями, а також оновленим обладнанням для харчоблоків.

Нагадаємо, цьогоріч на Київщині відкриють 33 літніх таборів для школярів, там зможе відпочити 2,5 тис. дітей. Також на цьому тижні на Київщині запрацювало 92 дитсадки. Крім того в дистанційному режимі працюють 267 закладів дошкільної освіти.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.