Новини
Новини Київської області
Суспільство
Відбудова регіону

Цьогоріч на Київщині відкриють 33 літніх таборів для школярів

Там зможе відпочити 2,5 тис. дітей.

Цьогоріч на Київщині відкриють 33 літніх таборів для школярів - зображення

Цього літа на Київщині у 23 територіальних громадах працюватимуть 33 табірні зміни для дітей 6-17 років. Таким чином, всього за літній період у пришкільних дитячих таборах денного перебування зможуть відпочити близько 2,5 тисяч дітей. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба, зазначивши, що цьогоріч школи активно беруть участь у різних міжнародних онлайн-проектах.

"У сьогоднішніх умовах організатори найбільшої освітньої волонтерської програми в Східній Європі - проєкту GoCamp Online пропонують для наших шкіл оновлені програми про креативність, діджитал-технології, бізнес та підприємництво. Отримали перемогу в конкурсному відборі та долучаються у 2022 році до проєкту GoCamp учні Обухівської, Кагарлицької, Броварської та інших територіальних громад", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

До слова, також школярі Київщини стали учасниками програми обміну UKRAINE IS THE CAPITAL OF GREAT PEOPLE. У проєкті, в якому беруть участь понад 300 шкіл України, 30 команд з Київщини.

Нагадаємо, на цьому тижні на Київщині запрацювало 92 дитсадки. Крім того в дистанційному режимі працюють 267 закладів дошкільної освіти.

До слова, на Київщині продовжили дію комендантську годину до 26 червня, при цьому час комендантської години залишається без змін.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.