На Переяславщині усі підрозділи ДСНС Лівобережжя гасили пожежу
Люди запалили суху рослинність, але не впоралися із вогнем.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/118765108_1019851925129824_1014767384356290239_o.jpg)
Масштабна пожежа сталася 1 вересня у межах Студениківської ОТГ біля села Строкова.
Про це розповіли у Студениківській об'єднаній територіальній громаді.
«Займання відбулося із вини літніх людей, мешканців дачних ділянок, які, спалюючи траву, не змогли впоратися з вогнем і вітер розбурхав пожежу, розвернувши її в бік лісу», - йдеться в повідомленні.
До гасіння пожежі було залучено підрозділи: Бориспільського, Переяслав-Хмельницького, Баришівського, Яготинського районів, Студениківської ОТГ та техніка Групи компаній «Нива Переяславщини».
Вогонь пошкодив кілька житлових будівель та побутові приміщення.
«Оперативні та злагоджені дії пожежно-рятувальної служби Київщини дозволили вчасно локалізувати пожежу. На щастя вогонь пішов нижнім шаром лісу, горіла в основному лісова підстилка. Постраждали у пожежі тільки самі її винуватці, які намагалися загасити полум’я та не зуміли через рвучкий вітер, їх було госпіталізовано до Переяслав-Хмельницької центральної районної лікарні, їх життю нічого не загрожує»,- зазначили у ОТГ.
Нещодавно «Погляд» повідомляв, що підпали сухої трави перетворюються на рукотворне стихійне лихо.