На Обухівщині триває гасіння пожежі на сміттєвому полігоні
У селі Трипіллі продовжуються роботи з ліквідації пожежі на стихійному сміттєзвалищі. Зараз на місці працюють рятувальники, функціонує регулярний підвоз води.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/004.jpg)
Складність ліквідації пожежі полягає у тому, що глибина тління шарів сміття сягає 15 метрів, загальна ж площа горіння - близько 1 га. Горить неподріб накопичений роками, при цьому в повітря виділяється чимало шкідливих речовин.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/777902_833_750_id11653_650x411_3_650x410-1.jpg)
Рятувальники Обухівського району прогнозують загасити пожежу на сміттєзвалищі сьогодні. Крім цього, сьогодні вони знову приборкуватимуть загоряння торфу у селі Підгірці.
фото з відкритих джерел Інтернет