Новини
Новини Київської області
Екологія

На Київщині з космосу виявили 57 нелегальних сміттєзвалищ


Матеріали вже передані Офісу Генерального прокурора для відкриття кримінальних проваджень та проведення досудового розслідування.

Фото: pixabay.com

Про це повідомила пресслужба Міндовкілля.

У Київській області за допомогою супутникових знімків виявили 57 нелегальних сміттєзвалищ.

«Міндовкілля отримало у ретроспективі космічні знімки сміттєзвалищ твердих побутових відходів на території Київської області. За результатами їх тематичної обробки та аналітики виявлено 80 сміттєзвалищ, з яких – 23 санкціоновані».

Міндовкілля

Тепер Держекоінспекція має вийти на позапланові перевірки для фіксації порушень природоохоронного законодавства з та порахувати збитків. Після чого подальшим розслідування для відкриття кримінальних проваджень займеться прокуратура.

Як повідомляв «Погляд», цьогоріч стало відомо, що українські ліси охоронятимуть з космосу. А минулоріч заявляли, що за дорогами України також слідкуватимуть за допомогою супутників.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.