Новини
Київщина
Головні новини
Київщина-суспільство

На Київщині відбудеться шість новосіль у школах і дитсадочках

12.08.2020 Косянчук Інна 0

У Київській ОДА перед початком навчального року повідомили про результати програми «Велике будівництво», на які очікує освітня галузь області.

Фото з Фейсбук-сторінки КОДА.

За повідомленням Департаменту регіонального розвитку Київської облдержадміністрації, до відкриття уже готові перші шість об’єктів соціальної інфраструктури, які споруджувалися у межах програми «Велике будівництво».

Зокрема, це такі об’єкти:

  • будівництво ІІ черги Вишнівської школи №1;
  • добудова до школи №1 у м. Українка;
  • реконструкція будівлі з перепрофілюванням під дитячий садочок в м. Ірпінь;
  • реконструкція дитячого садочка «Яблунька» у м. Вишневе;
  • капітальний ремонт спортивних майданчиків (стадіону) на території школи «Сузір’я» в м. Вишгород;
  • будівництво футбольного поля в селі Петропавлівська Борщагівка.

 «Новими об‘єктами ми забезпечуємо 770 додаткових місць для школярів та 230 для дошкільнят вже з початку цього навчального року. До кінця 2020 року ми відкриємо двері 7 шкіл, 8 садочків та почнуть працювати 5 спортивних майданчиків», – зазначив в.о. директора департаменту регіонального розвитку КОДА Валерій Кравчук, і поінформував, що вже реалізовано 63% проєктів «Великого будівництва».

У КОДА повідомили також, що на завершальній стадії – будівництво гімназії на 14 класів у Бучі, дитячих садочків у Вишгороді та у Нових Петрівцях Вишгородського району.

Голова Київської облдержадміністрації Василь Володін зауважив, що проєкти «Великого будівництва» є важливим інструментом регіонального економічного розвитку, адже вони дають нові робочі місця регіону. «У своїй роботі ми акцентуємо увагу на проєктах, які спрямовані на підвищення якості життя мешканців області», – сказав Володін.

«Погляд» повідомляв, що на Вишгородщині перед початком навчального року перевіряють школи і садочки.