Новини
Київщина
Головні новини
Автоновини

На Київщині 26 травня запустили транспорт: яка ситуація в районах?

26.05.2020 Александр Чернышенко 0

Сьогодні, 26 травня, у Київській області нарешті пом’якшили карантинні обмеження та дозволили роботу автотранспорту (як міського, так і міжміського та обласного).

«Погляд» з’ясовував, як відбувався запуск транспортного сполучення у регіонах Київщини.

Так, у Ірпені та Бучі всі маршрутки їздять, але людей у салонах мало - менше, ніж навіть дозволено. Черг на зупинках немає.

Деякі місцеві мешканці кажуть, що поки садочки не працюють, нема із ким залишити дітей, тому ще замало людей їздять маршрутками. До того ж, ще не всі люди знають, що роботу транспорту дозволили.

У Вишневому  у маршрутках теж мало людей, всі пасажири - в масках. Ціна з Вишневого до ВДНГ не піднялася. Маршрут працює згідно звичайного графіку. При цьому дозволяється брати пасажирів тільки по кількості місць.

У Василькові весь транспорт їздить, напливу людей при цьому немає: маршрутки курсують незаповнені, навіть не всі сидячі місця зайняті.

Напередодні у районі було повідомлено про запуск регулярного та нерегулярного приміського й міжміського пасажирського перевезення, за умов дотримання між пасажирами дистанції в 1 м, обов’язкової наявності масок чи респіраторів.

У Фастові весь транспорт відновив свою роботу (запустились як міські та приміські, так і міжміські перевезення). При цьому у повідомленні Фастівської міської ради наголошується, що при перевезеннях обов’язковий масковий режим, між водієм та пасажирами повинна бути відстань не менше 1 м або бар’єр. А ще - пільги для проїзду пенсіонерів під час карантину не будуть діяти. Вартість проїзду у транспорті залишилась та ж сама.

Деякі фастівчани так зраділи відновленню роботи транспорту, що не могли стримати при цьому радісних емоцій.

У Бородянському районі відсьогодні поновили транспортне сполучення між Бородянкою та Києвом, Бородянкою та селами і селищами. Також і по Бородянці транспорт їздить в звичайному режимі, пасажири - виключно в масках та без стоячих місць.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив Бородянський селищний голова Олександр Сахарук.

Більшість мешканців району цій новині зраділи, проте чимало людей цікавить, як, враховуючи нові правила, доїхати з проміжних пунктів між Бородянкою та столицею. Адже займати в автобусах можна лише місця для сидіння, і складно уявити, що після двох місяців простою автобуси будуть виїжджати з Києва не заповнені вщент.

В Обухові місцевий автоперевізник ТОВ «Обухівтранс» повідомив, що пасажирські перевезення 26 травня здійснюються за розкладом вихідного дня. Вартість проїзду при цьому залишається такою ж, яка була до введення карантину, а кількість пасажирів в автобусах дорівнюватиме кількості сидячих місць. При цьому, аби пасажири мали змогу скористатись транспортом, заходячи на проміжних зупинках, автобуси їздять з початкової зупинки з кількома порожніми місцями.

У Переяславі робота громадського транспорту також відновилася, при цьому навіть зменшилася вартість проїзду. Усі перевізники знизили ціни на 10 грн, тож нині квиток до Києва коштує 50 грн, а до Борисполя – 40.

Фото - pereiaslav.city

У Борисполі по місту курсують поки що не всі маршрутки. Перевізник коментує цю ситуацію, що з часом все стане у звичну колію. Міжміські маршрутки Бориспіль - Київ також почали їздити. Всі перевізники поки що дотримуються вимог карантину.

У Білій Церкві теж відновили регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автотранспортом по місту. Відповідне рішення “Про послаблення протиепідемічних заходів на території міста Біла Церква” було ухвалене зранку 26 травня на засіданні Білоцерківського виконкому. Пільгові перевезення у місті відновлюються, але проїхати,  використавши пільгу, можна буде лише з 10:00 до 16:00. Так само були відновлені міжміські перевезення.

На Вишгородщині маршрутки відновили свою роботу: деякі за звичним графіком, а деякі - за спеціальним, з корекцією маршруту протягом кількох днів. Черг на зупинках поки що немає.

У Броварах та Яготині транспорт так само відновив свою повноцінну роботу.

А ось як креативно обмежували сьогодні кількість сидячих місць у київських тролейбусах.

Як бачимо, транспортне сполучення відновилось сьогодні, 26 травня, у всіх, без винятку, районах Київщини, і мешканці області в своїй більшості сприйняли цю новину на ура. Адже для багатьох – це можливість їздити на працю та заробляти собі на життя.

Тепер на черзі – відновлення залізничного приміського сполучення, яке, за попередньою інформацією, повинно було відновитись з 1 червня, а, можливо, ще раніше.