Київщина
Війна з Росією

На Київщині вже знешкоджено майже 47 тисяч вибухонебезпечних предметів

30.06.2022
Наразі в пристоличному регіоні фахівці обстежили вже 7434,81 га території.

На Київщині вже знешкоджено майже 47 тисяч вибухонебезпечних предметів - зображення

У Київській області вже знешкоджено майже 47 тисяч вибухонебезпечних предметів. Про це повідомили в пресслужбі КОДА, зазначивши, що протягом доби 29 червня проведено обстеження та знешкодження вибухонебезпечних предметів у населених пунктах трьох районів регіону.

Загалом з початку робіт обстежено 17434,81 га території, також перевірено 1108 об’єктів, 596,6 км автомобільних доріг та 7 км залізничних колій, 1080,84 км ліній електропередач, 11,443 км газопроводу. Проте роботи й надалі продовжуються.

За останню добу було обстежено 152,28 га території, 36 об’єктів, 6,2 км автомобільних доріг. Виявлено та знешкоджено 257 од ВНП. Ці "небезпечні знахідки" виявили під час обстеження наступних населених пунктів:

·        Бучанського району: м. Буча, м. Ірпінь, смт Гостомель, смт Ворзель, с. Королівка, с. Озерщина, с. Дмитрівка, с. Гавронщина, с. Здвижівка, с. Луб’янка, смт. Коцюбинське, с. Нова Буда, с. Поташня, с. Гребельки, с. Горенка, с. Озера, с. Мироцьке, с. Гореничі,

·        Броварського району: с. Плоске, с. Зоря, смт Велика Димерка, с. Богданівка,

·        Вишгородського району: с. Рудня-Сидорівська, с. Сидоровичі, с. Лютіж, смт Димер, с. Рагівка, с. Луговики.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що американський робопес від Boston Dynamics може допомогти розмінувати території на Київщині.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.