#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

На Київщині вже відновили роботу 339 пасажирських маршрутів

22.06.2022
На них задіяли близько 600 транспортних засобів.

На Київщині вже відновили роботу 339 пасажирських маршрутів - зображення

На сьогодні на території Київської області відновили роботу 339 приміських та міжміських автобусних маршрутів загального користування, на яких задіяли близько 600 транспортних засобів. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

"Пасажирськими перевезеннями забезпечені всі райони Київської області. Робота щодо відновлення всіх автобусних маршрутів продовжується", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

Також очільник області зазначив, що наразі з’явились випадки діяльності нелегальних перевезень автомобільним транспортом без дозвільних на це документів.

"Для унормування цього питання Управлінням пасажирських перевезень спільно з Управлінням патрульної поліції Київської області та Укртрансбезпекою на постійній основі здійснюються виїзні перевірки даних фактів із відповідними наслідками", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

Нагадаємо, цьогоріч на Київщині відкриють 33 літніх таборів для школярів, там зможе відпочити 2,5 тис. дітей. Також на цьому тижні на Київщині запрацювало 92 дитсадки. Крім того в дистанційному режимі працюють 267 закладів дошкільної освіти.

До слова, на Київщині продовжили дію комендантську годину до 26 червня, при цьому час комендантської години залишається без змін.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.