Новини Київської області
Бородянка

На Київщині відкрили баскетбольний майданчик на честь загиблого військового

У місті Бородянка Київської області урочисто відкрили новий баскетбольний майданчик. Його збудували завдяки Благодійному фонду імені Іллі Грабара - музиканта, звукорежисера, який з початком повномасштабної війни пішов захищати Україну і загинув.

На Київщині відкрили баскетбольний майданчик на честь загиблого військового - зображення
фото: Федерація баскетболу України

Про це повідомляє Федерація баскетболу України.

Ілля Грабар завжди прагнув допомагати дітям та молодим талантам у втіленні їхніх мрій, тому його сім’я вирішила реалізувати цю ідею. Його мати Людмила Голуб, дружина Марія Грабар і брат Назар Грабар заснували фонд, щоб робити добрі справи від ім’я Іллі.

Першим кроком в цьому напрямку став проведений у травні перший дитячий баскетбольний турнір пам’яті Іллі Грабара. Змагання відбулися у Бучанській Академії спорту.

Під час цього турніру виникла ідея побудувати сучасний баскетбольний майданчик. Спочатку планувалося його збудувати в Бучі, де проживав Ілля, проте доля звела матір Іллі з дітьми Бородянського академічного ліцею.

На Київщині відкрили баскетбольний майданчик на честь загиблого військового - зображення
фото: Федерація баскетболу України

Наприклад, 25 травня запланований другий дитячий баскетбольний турнір пам’яті Іллі Грабара у Бучі. Крім того, у планах є будівництво волейбольно-баскетбольного майданчика саме у цьому місті.

Нагадаємо, в Обухові на честь місцевого жителя та захисника Олега Панченко назвали стадіон. Він захоплювався футболом з дитинства, грав за дитячі і дорослі футбольні клуби Обухівщини, а ще представляв ветеранські команди.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.