Баришівка та Березань
Екологія

На Київщині вдалося врятувати хижого птаха

Небайдужі громадяни звернулися по допомогу до патрульних, які передали травмованого птаха фахівцям.

На Київщині вдалося врятувати хижого птаха - зображення
фото: bird-ukraine.pp.ua

Днями, на стаціонарному посту Березань, що знаходиться в Борисполі Київської області, до поліцейських по допомогу звернулися громадяни, в руках яких був хижий птах — його знайшли на узбіччі траси "Київ-Харків". Як виявилося, це був травмований канюк.

Птах не міг самостійно злетіти і безпорадно лежав на узбіччі автодороги. Небайдужі громадяни вирішили взяти його із собою.

Про це повідомили у прес-службі Патрульної поліції Київської області.

На Київщині вдалося врятувати хижого птаха - зображення
Фото - Патрульна поліція Київської області

Люди попросили про допомогу патрульних поліцейських, тому що їм потрібно було терміново їхати по своїх справах і допомогти пернатому вони ніяк не могли. Копи передали птаха до рук фахівців із Центру порятунку диких тварин.

При цьому патрульні зазначили, що кожне життя в цьому світі є важливим і вони надають допомогу всім, хто до них звертається.

Як виявилося, до рук лікарів потрапив канюк — хижий птах, який веде осілий спосіб життя. У постраждалого пернатого діагностували черепно-мозкову травму та перелом лівої лапи, яка виявилася роздробленою. Птаху надали кваліфіковану допомогу та наклали йому гіпс.

На Київщині вдалося врятувати хижого птаха - зображення
фото: Facebook/Центр порятунку диких тварин
На Київщині вдалося врятувати хижого птаха - зображення

"Цей випадок свідчить про важливість співпраці між владою та громадськістю для забезпечення безпеки та захисту дикої природи. Нам важливо пам'ятати про необхідність збереження та відновлення природних екосистем та їхніх місць проживання, а також про значущість допомоги та реабілітації травмованих тварин", —

зазначили зоозахисники.

На Київщині вдалося врятувати хижого птаха - зображення

Нещодавно, у Центр порятунку тварин на Київщині привезли молоду вовчицю, яку придбали як собаку. Повернути вовчицю в природне середовище вже неможливо, тому зоозахисники шукатимуть гідні умови для її життя.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.