Новини Київської області
Екологія

У Центр порятунку тварин на Київщині привезли молоду вовчицю, яку придбали як собаку

Повернути вовчицю в природне середовище вже неможливо, тому зоозахисники шукатимуть гідні умови для її життя.

У Центр порятунку тварин на Київщині привезли молоду вовчицю, яку придбали як собаку - зображення
Молоду вовчицю назвали Венерою. Фото: Центр порятунку тварин

"Люди придбали її маленьким цуценятко як собаку. Коли вона підросла зрозуміли, що це не собака, а вовк і жити з такою твариною вдома неможливо та звернулись до нас за допомогою", —

розповідають у Центрі порятунку тварин.

Часто трапляються історії, коли продавці вводять людей в оману, вигадують дивні історії аби продати тварину і заробити на ній гроші.

"Дикі тварини мають жити в дикій природі і нам дуже болить чути про такі випадки", —

повідомляють зоозахисники.

"Повернути вовчицю в природне середовище вже неможливо, тому будемо шукати для неї гідні умови для життя".

Нагадаємо, що в Україні з'явилася книга про порятунок тварин від війни. Видання випустила команда ініціативи Save Pets of Ukraine. До книги ввійшли натхненні історії зі щасливим кінцем про котів, собак, їхніх власників і волонтерів, які змушені були евакуюватись від війни. Зокрема, про двох жінок, яким вдалося вивезти 47 котів з Києва до Німеччини на початку повномасштабного вторгнення. Військових та собак "на нулі". Пару, яка рятувала домашніх улюбленців з замкнених покинутих квартир.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.