На Київщині в школі ученицям стало зле через антисептик, який знайшли на смітнику
![На Київщині в школі ученицям стало зле через антисептик, який знайшли на смітнику На Київщині в школі ученицям стало зле через антисептик, який знайшли на смітнику - зображення](/storage/resized/lg/news/950bd4cb-9236-4b62-8057-4ddbffba69f9/f9b013ce6af28aa198d1eaac68802c84.jpeg)
За даними слідства двоє учнів 8 класу на сміттєзвалищі знайшли пляшки з рідиною та принесли їх у клас.
"Хлопці вирішили перелити рідину в іншу ємкість, однак частина речовини з різким запахом спирту розлилася на парту. Через деякий час восьмеро учениць відчули слабкість. Восьмикласниці звернулися до шкільної медсестри, яка й викликала швидку медичну допомогу", — йдеться в повідомленні.
Чотирьох дівчат медсестра оглянула та відпустила додому, інших чотирьох оглядали медики. Їхньому життю нічого не загрожує.
За даними поліції, рідиною із різким запахом є антисептик. Обставини події встановлюються.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.