Новини Київської області
Суспільство

На Київщині працевлаштовують та надають мікрогранти переселенцям

У Київській області активно займаються працевлаштуванням та наданням мікрогранів на розвиток власної справи для внутрішньо переміщених осіб.

На Київщині працевлаштовують та надають мікрогранти переселенцям - зображення
Фото - Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України

У Київській області з початку 2024 року працевлаштували 272 ВПО, а найпопулярнішими професіями, на які навчаються ВПО, є кухар, психолог, медсестра та соцпрацівник.

Про це повідомили у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України.

"Також охочі можуть отримати ваучери на навчання чи мікрогранти на розвиток або створення власної справи. Наразі їх надали 25 ВПО за такими напрямами: гуртова та роздрібна торгівля та ремонт автотранспортних засобів; тимчасове розміщення й організація харчування; переробна промисловість; надання послуг; освіта", —

повідомляють у Конгресі.

Директор департаменту соціального розвитку та ветеранської політики КОВА Ігор Мещан додав, що одним із головних завдань для громад та Центрів зайнятості є адаптація на новому місці внутрішньопереміщених осіб, які через війну переїхали на Київщину. За його словами, швидше адаптуватись на новому місці допомагає, зокрема, працевлаштування.

Нагадаємо, з 1 березня 2024 року запрацювали нові правила допомоги ВПО, які передбачені Постановою Кабінету Міністрів України від 26.01.2024 № 94 "Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.