Новини
Надзвичайні новини

На Київщині накрили канал підпільного виїзду чоловіків призовного віку

За безперешкодний перетин державного кордону "за станом здоров’я" подружжя киян брали 15-25 тис. грн.

На Київщині накрили канал підпільного виїзду чоловіків призовного віку - зображення

Правоохоронці Київщини накрила канал підпільного виїзду чоловіків призовного віку. Як повідомляє очільник поліції пристоличного регіону Андрій Нєбитов, схему організувало подружжя киян.

Відомо, що 36-річний чоловік та 32-річна жінка створили сайти, на яких пропонували допомогу у виїзді за межі України. Вартість оформлення безперешкодного перетину державного кордону "за станом здоров’я" становила 15-25 тис. грн.

Готові підроблені тимчасові посвідчення військовозобов’язаного і підроблені довідки військово-лікарської комісії зловмисники надсилали поштою.

Наразі поліція провела у зловмисників шість обшуків. Нині зловмисникам загрожує до дев'яти років позбавлення волі.

На Київщині накрили канал підпільного виїзду чоловіків призовного віку - зображення

Нагадаємо, в лютому в Київській області також перекрили підпільний канал переправлення військовозобов’язаних чоловіків за кордон. Також повідомлялося, що в Києві брат із сестрою налагодили схему для незаконної переправки військовозобов’язаних через кордон.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.