На Броварщині сталася ДТП з постраждалим
12 травня 2020 року на Броварщині сталася дорожньо-транспортна пригода з постраждалими.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/yzobrazhenye_viber_2020-05-12_16-06-41.jpg)
Як повідомили "ПОГЛЯДу" у Броварському відділі поліції, близько 14:10 було отримано виклик по лінії "102" про те, що на автодорозі між містом Бровари та селом Требухів сталася ДТП з травмованими.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/yzobrazhenye_viber_2020-05-12_16-06-31.jpg)
Прибувши за вищевказаною адресою, було виявлено автомобіль Daewoo Lanos, який виїхав на зустрічну смугу руху та здійснив зіткнення з Ford Mondeo під керуванням громадянина Н., 1984 року народження, з міста Переяслав. Водія автомобіля Lanos було госпіталізовано до Броварської багатопрофільної клінічної лікарні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/yzobrazhenye_viber_2020-05-12_16-06-52.jpg)
Фото надані Броварським відділом поліції