Новини
Бровари
Події

На Броварщині громаді повернули землі вартістю 5 млн грн

З’ясувалося, що чоловік раніше вже використав своє право на безоплатне отримання земельної ділянки.

На Броварщині громаді повернули землі вартістю 5 млн грн - зображення

У комунальну власність територіальної громади Броварського району через суд повернули земельну ділянку площею 2 га. Про це повідомляє Київська обласна.

Відомо, що вказану земельну ділянку один громадянин отримав на безоплатній основі для ведення особистого селянського господарства. Проте згодом з’ясувалося, що він раніше вже використав своє право на безоплатне отримання земельної ділянки. Тож прокуратура домоглася, аби в суді скасували рішення про державну реєстрацію права власності на неї.

Зрештою 2 га землі вартістю понад 5 млн грн повернули громаді на Броварщині.

Нагадаємо, Броварська окружна прокуратура звернулася до Київського апеляційного суду з позовом щодо визнання незаконним відведення у приватну власність земельних ділянок загальною площею 4 гектари вартістю 72 мільйони гривень.

Також повідомлялося, що у Бучанському районі незаконно приватизували землі на 20 мільйонів гривень. Йдеться про 7 земельних ділянок, які передали у приватну власність протягом кількох років.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.