На Бориспільщині від COVID-19 померло двоє
Життя вже двох людей на Бориспільщині забрав коронавірус.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/BORISPOL77777-1-2000x1403.jpg)
За даними Бориспільського міжрайонного центру лабораторних досліджень станом на 25 червня у населених пунктах Бориспільського району зареєстровано 99 хворих. У місті Бориспіль діагноз COVID-19 мають 78 мешканців.
Загалом до лікарні було госпіталізовано 88 жителів із району та міста.
Також 16.06.2020 в реанімаційному відділенні КНП «Переяслав-Хмельницька ЦРЛ» з діагнозом коронавірусна інфекція помер житель села Гнідин 1964 р.н., а також жінка 1937 р.н.
Зазначимо, що у селі Гнідин працівник сільради захворів на коронавірус. Також в Україні знову зафіксований черговий антирекорд нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19 – 994 за минулу добу.