На Бориспільщині громадяни спіймали грабіжника електроінструментів
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68715196_684179132100686_5414591546953564160_n.jpg)
Громадська варта сіл Гнідин та Вишеньки разом із дільничним офіцером поліції Циби Р. та камер відеоспостереження затримали підозрюваного у скоєні 7 крадіжок електроприводів відкотних воріт в селі Гнідин, що мали місце починаючи з весни 2019 року.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68680194_684179262100673_3488833171837943808_n.jpg)
Ним виявився молодик з міста Києва. На даний час правоохоронні органи з’ясовують чи діяв цей негідник самотужки, чи за підтримки співучасника злочину, жителя сусіднього села Вишеньки, як припускали раніше посилаючись на наявні відео з камер спостереження.