Новини
Бориспіль
Надзвичайні новини
Надзвичайні ситуації

На Бориспільщині чоловік приніс додому знайдений в лісі танковий снаряд

Правоохоронці вкотре нагадують, що потрібно повідомляти поліцію про всі знайдені вибухонебезпечні предмети та не торкатися їх, аби не наражати себе та інших на лихо.

На Бориспільщині чоловік приніс додому знайдений в лісі танковий снаряд - зображення

На Бориспільщині чоловік приніс додому знайдений в лісі танковий снаряд. У господарському приміщенні 53-річного жителя села Сошників правоохоронці виявили танковий кумулятивний снаряд 125 мм. Про це повідомили в пресслужбі поліції Київської області.

Про "знахідку" чоловік повідомив правоохоронців, проте торкатися, а тим більше приносити її додому, було не варто.

"Вже не вперше вражений легковажністю деяких громадян, але радію, що здоровий глузд шукача пригод таки взяв верх, чоловік повідомив про небезпеку до поліції. Нагадую усім, якщо ви знайшли міну, гранату, частину ракети, чи предмет походження  якого вам невідоме, не ризикуйте, одразу повідомляйте до поліції", –

очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов

Варто зазначити, що танковий кумулятивний снаряд 125 мм відноситься до особливо небезпечної категорії вибухових матеріалів. Цього разу, на щастя, ніхто не постраждав. Спеціалісти обережно транспортували вибухонебезпечний предмет на тимчасово підривний майданчик та провели подальше контрольоване знищення боєприпасу.

На Бориспільщині чоловік приніс додому знайдений в лісі танковий снаряд - зображення

Правоохоронці вкотре закликають громадян бути пильними. Натомість при виявленні вибухонебезпечних предметів відійти на безпечну відстань та негайно повідомляти до поліції на спецлінію "102".

Нагадаємо, в листопаді в пакеті на автобусній зупинці в Бабинцях знайшли гранати.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.