Новини
Буча
Бородянка

На 323 млн грн профінансовано соціальну сферу у 96-му окрузі - Ольга Василевська-Смаглюк


На освіту, медицину, спорт і дороги у 96-му виборчому окрузі витратили безпрецедентну суму - 323 млн грн.

Сьогодні, 22 лютого, народна депутатка України Ольга Василевська-Смаглюк повідомила на своїй офіційній фейсбук-сторінці про те, що у 2020 році соціально-економічна сфера 96-го округу була профінансована на безпрецедентну суму - 323 млн грн.

При цьому вона уточнила, що сталося це завдяки співпраці депутатки із головою Київської обласної державної адміністрації Василем Володіним.

Василевська-Смаглюк зазначила, що, зокрема, було виділено наступні суми на:

  • освіту - 175 млн грн (профінансовано ремонт 20 освітніх закладів: капітальні роботи, реконструкції шкіл, деякі з них не бачили маляра 100 років, побудова та реконструкція дитячих садків, стадіонів, їдалень тощо);
  • медицину - 24,5 млн грн (нові амбулаторії в с. Луб'янка та смт Пісківка Бородянського району, будівництво реабілітаційного центру для учасників АТО в с. Дружня, закуплене медичне обладнання тощо);
  • спорт - 13 млн грн (нові спортивні майданчики, зали та футбольне поле в смт Бородянка тощо);
  • дорожнє будівництво - 121 млн грн (капітальні ремонти дорожнього покриття в населених пунктах Вишгородського та Бучанського районів тощо).

Нагадаємо, раніше "Погляд" повідомляв про те, що на будівництво Центру реабілітації воїнів АТО на Бородянщині виділять 14,2 млн грн, а на школу-довгобуд в Микуличах - ще півмільйона гривень.

Також ми розповідали, що приймальні Ольги Василевської-Смаглюк на Київщині відновлюють роботу.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.