Новини
Україна
Здоров'я
Україна-суспільство

На 13-й день після вакцинації Віктор Ляшко захворів на COVID-19


Головний санітарний лікар і заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко отримав позитивний ПЛР-тест на ковід.

Фото: Віктор Ляшко/Facebook

Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці:

«Потрапив у той період, коли імунітет від щеплення ще не повністю сформований. Як показує аналіз даних клінічних досліджень, ефективність вакцини після одноразової стандартної дози становить 76% з 22 по 90 день. Рівень антитіл зберігається протягом цього періоду з мінімальним зниженням. У мене був лише 13 день після щеплення, коли з’явились симптоми, тому зрада відміняється».

І хоч Віктору Ляшко не вдалося уникнути коронавірусного захворювання, він упевнений, що саме завдяки щепленню, яке йому зробили 2 березня у Кагарлицькій багатопрофільній лікарні під час робочої поїздки, перебіг хвороби пройде без ускладнень і незабаром він зможе повернутися до роботи.

Фото: Віктор Ляшко/Facebook

Нагадаємо, що кампанія з вакцинації в Україні розпочалася 24 лютого. З того часу і дотепер щеплено 53 155 людей. Щеплення проводять вакциною Covishield від Oxford/AstraZeneca. В Україну завезли 500 тис. доз вакцини СoviShield.

У зв’язку з призупененням низкою країн використання вакцини від коронавірісу виробництва Oxford/AstraZeneca у компанії заявили, що немає доказів виникнення тромбів від вакцини. Крім того, ВООЗ відкидає сумніви щодо якості вакцини AstraZeneca.

«Погляд» також повідомляв, що, за словами Віктора Ляшка, до кінця року провакцинують усіх охочих українців.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.