Новини
Головні новини
Здоров'я
Україна-суспільство
За кордоном

МОЗ оновило перелік країн «червоної» та «зеленої» зон


Куди наразі можна поїхати українцям безперешкодно? А повернувшись з яких країн, потрібно робити тест на COVID-19 і проходити самоізоляцію? Ці питання турбують багатьох громадян України.

фото - freepik.com

11 січня Міністерство охорони здоров’я опублікувало перелік країн, які входять до країн «червоної» та «зеленої» зон, спираючись на дані про поширення коронавірусної хвороби у цих державах станом на 7 січня 2021 року.

Так, до «зеленої» зони віднесено Кубу, Грецію, Мальдіви, Єгипет, Марокко, Фінляндію, Японію, Шрі-Ланку, Казахстан, Сейшельські острови, Індію тощо.

А ось до «червоної» зони увійшли 78 країн, після повернення з яких потрібно пройти самоізоляцію чи здати тест на COVID-19. Зокрема, йдеться про Туреччину, Литву, Чехію, Словенію, Велику Британію, Швейцарію, США, Чорногорію, Швецію, Ізраїль, Нідерланди, Кіпр, Латвію, Угорщину, Румунію, Канаду, Грузію, Росію, Білорусь, Польщу, Францію, Іспанію, Німеччину, Італію та інші.

фото - freepik.com

Більше країн шукайте в таблиці нижче

Раніше ми повідомляли, що Україна перевіряє наявність своїх громадян на індонезійському літаку, що впав.

"Погляд" також інформував, що міжнародні резерви України в 2020-му зросли на 15%.

Щоб бути першим у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу, переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція».

Підписуйтесь у фейсбуці на Погляд Київщина.