Новини
Новини Київської області
Культура

Мовний табір: на Київщині діятиме табір з онлайн-заняттями із іноземними волонтерами.


Із  28.06 по 09.07. 2021 дві школи Кагарлицької МТГ, а саме ОЗНЗ «Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3» та ОЗНЗ «Мирівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», беруть участь у міжнародному проєкті  Сreative GoCamp Online 2021. Проєкт проводить два тижні онлайн-занять для дітей із закордонними вчителями.

Про це повідомляє Кагарлицька міська рада.

Перед початком занять вчителі-учасники пройшли двотижневий тренінг. Під час Креативного табору кемпери навчатимуться різним технікам, які дозволять їм бачити свої міста та села з іншої точки зору, і, як результат, створюватимуть нові  креативні способи виразити, створюючи об’єкт AR або відео.

Табір включає заходи в Інтернеті, поза мережею, в приміщенні та на свіжому повітрі, онлайн-бесіди та семінари від команди Snap, відомих художників та дизайнерів. Волонтери з Португалії та Угорщини допоможуть дітям виконувати креативні завдання.

ІА “Погляд” вже повідомляв, як будуть проходити святкування на фестивалі “Під Покровом Тризуба”.

Ми розповідали також, що павільйон Atlas Weekend запрацює як центр вакцинації.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.